LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Piedalies konkursā un vinnē braucienu uz Igauniju!

L_ESTLATRUSIgaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007-2013 projekta ELRI-109  „Transporta sistēmas potenciāla pastiprināšana Igaunijas-Latvijas-Krievijas starptautiskas nozīmes transporta koridoros”/ „ESTLATRUS TRAFFIC” ietvaros 2013.gada 7.-8.septembrī Viru, Igaunijā tiek rīkota starptautiskā satiksmes drošības kampaņa „Mīli dzīvi”.

Galvenais kampaņas mērķis ir izglītot jauniešus satiksmes drošības jomā un iepazīstināt ar satiksmes noteikumu atšķirībām Latvijā, Igaunijā un Krievijā.

Pareizi atbildot uz konkursa jautājumiem, 10 Ludzas novada jauniešiem vecumā no 18 līdz 26 gadiem, kuri autovadītāja tiesības nokārtojuši laika periodā no 02.04.2011. līdz 31.05.2013., ir iespēja vinnēt braucienu uz Viru un piedalīties kampaņas norisē. Ja pareizo atbilžu autoru skaits būs lielāks, veiksminieki tiks noskaidroti izlozes kārtībā. Brauciens ir bezmaksas, visi uzturēšanās, ēdināšanas un transporta izdevumi tiek segti.

Konkursa jautājumi

Atbildes uz konkursa jautājumiem līdz 2013.gada 29.jūlijam sūtiet uz e-pasta adresi: [email protected].

coloring.cool