LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Mostly sunny
10°C
 
A A A

Konkursa Mūsu mazais pārgājiens uzvarētāju vidū arī ludzānieši

Konkursa komisija noteica uzvarētājus un Latgales novadā 1.-4. klašu grupā tie ir:

1.vieta – J.Pilsudska Daugavpils Valsts Poļu ģimnāzijas 2.klasei; 3. vieta – Dravnieku pamatskolas 4.klasei.

5.-9. klašu grupā: 1.vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzijas 5.klasei;

2.vieta – Vārkavas vidusskolas 9.klasei.

10.-12. klašu grupā: 1.vieta – Latgales Amatniecības meistaru skolai; 2.vieta – Vaboles vidusskolas 10.-11.klasei; 3.vieta – Ciblas vidusskolas 10.klasei. Interešu izglītības pulciņu un mazpulku grupā: 1. vieta – Antūžu speciālās internātpamatskolas interešu grupai; 2. vieta – Daugavpils 17.vidusskolas 6.un 8.klases skolēnu grupai. Konkursa komisija īpaši atzinīgi novērtēja vēl 34 darbus, kurus iesūtījuši no Latgales novada: Asūnes pamatskolas 8. un 9.klases skolēnu grupa; Balvu Amatniecības vidusskolas 5.klase; Dravnieku pamatskolas 5.-9.klašu interešu izglītības grupa; Lazdonas pamatskolas 1.klase; Līksnas pamatskolas tūrisma pulciņš; Madonas Valsts ģimnāzijas 11.a klase; Nautrēnu vidusskolas 10.b klase; Nirzas pamatskolas 3.klase; Praulienas pamatskolas interešu izglītības pulciņš “Dabas pētnieki”; Rēzeknes Valsts ģimnāzijas11.m1 klase; Silenes pamatskolas Skautu pulciņš; Zilupes vidusskolas 10.c klase. Par apbalvošanas pasākuma norises laiku un vietu, kā arī balvām Zemkopības ministrija informēs rudenī.

coloring.cool