LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Konkursa „Jokpēteris Covidiņš” digitālā izstāde

Noslēdzies Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra organizētais konkurss „Jokpēteris Covidiņš”, kas savu aktualitāti apstiprināja ar vīrusa “Covid 19” izplatību Latvijā, kad vairums iedzīvotāju spiesti gan strādāt, gan mācīties attālinātajā režīmā. Ludzas novada bērni un jaunieši tika aicināti zīmēt karikatūras un komiksus, tādējādi caur radošo darbību vizuālā mākslā atklāt savas jūtas pret apkārtējo dzīves telpu, veidojot vizuālo stāstu par tēmu „Jokpēteris Covidiņš – absurdais humors”

Kopā konkursam tika iesūtīti 22 darbi, četrās vecuma grupās. Darbus vērtēja Ludzas novada BJC žūrija – fotogrāfe I. Timofejeva un mākslas pedagoģes I. Mikažāne un I. Strode. Uzmanība tika pievērsta idejai un humoram, darba kvalitātei. 

  • Vecumposmā no 5 gadiem līdz 7 gadiem tika iesūtīts viens darbs un tā autors ir Edgars Skabeiķis, kurš saņem atzinību par dalību konkursā. 
  • Vecumposmā no 8 gadiem līdz 11 gadiem tika iesūtīti 14 darbi. Diplomu par 1. pakāpi saņem Vanessa Vasiļevska, diplomu par 2. pakāpi saņem Jānis Malakovs un diplomu par 3. pakāpi
    saņem Linards Losāns. Šajā vecuma grupā žūrija izteica vēlmi izvirzīt savas simpātijas un dalībnieki Aleksandra Misāne, Matvejs Krasanovs un Roksana Grohoļska saņem Žūrijas simpātijas balvas.
  • Vecumposmā no 12 gadiem līdz 14 gadiem tika iesūtīti 6 darbi. Diplomus par 1. pakāpi saņem Dana Streļcova un diplomu par 2.pakāpi saņem Juliāna Terehova.
  • Vecumposmā no 15gadiem līdz 18 gadiem tika iesūtīts 1 darbs, tā autors ir Reinis Žvaigždītis, kurš saņem pateicību par dalību konkursā.

Ludzas novada BJC, noformējot digitālo izstādi „Jokpēteris – Covidiņš”, aicina ikvienu iepazīt konkursa labākos darbus. Konkursa “Jokpēteris – Covidiņš” uzvarētāji saņems Ludzas novada BJC sagatavotās balvas, kā arī dalībnieki pateicības par piedalīšanos, kuras varēs saņemt 6.04, 7.04 un 8.04 no plkst. 9.00. līdz 12.00 Tirgus ielā 22 (BJC) vai vienojoties telefoniski par laiku – 29372738.
Balvu saņemšanas laikā obligāti stingri jāievēro drošības pasākumi, saskaņā ar MK Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un MK Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Digitālā izstāde skatāma šeit: 

coloring.cool