LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly clear
6°C
 
A A A

Koncerts “Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē”

Vēl tikai brīdis un atnāks Ziemassvētki, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām un atbrīvota dvēsele kaut uz brīdi atgūst mieru. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt atpestītam, kļūt skaidram, daiļam un labam reizē.

To visu vēlot sev un cietiem aicinām pirmajos Ziemassvētkos svētku sajūtu uzburt savās mājās kopā ar saviem mīļajiem, bet 26. decembrī plkst. 15.00 atnākt pie mums uz Tautas namu, lai kopā būt koncertā „Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē”, ko sniegs mūsu iecienītā grupa „PATRIOTI LG”.  Pēc koncerta mielosimies ar ziemassvētku labumiem, ko sarūpēsim senioriem, bet vēlams arī katram pašam paķert līdzi kādu garšīgu labumiņu, ar ko uzcienāt līdzcilvēku.

Lai mierīgas ir Jūsu sirdis un gaišas sveces deg Adventes vainagā, lai patiesi laimīgs, veiksmīgs un veselīgs ir jaunais Suņa gads!

Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA

coloring.cool