LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 07. oktobris
Daumants, Druvvaldis
Ludza
Mostly cloudy
10°C
 
A A A

Koncerts “Rokasspiediena attālumā…” Ludzā

Ar jaunu koncertprogrammu “Rokasspiediena attālumā…” Ludzas Tautas namā 3. novembrī plkst.19:00 viesosies vairākos televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni. Tā būs īpaša tikšanās, kurā mūziķi nebūs kā ierasts uz skatuves, bet gan tuvāk, gandrīz vai rokasspiediena attālumā no klausītājiem, radot intīmu un nedaudz noslēpumainu gaisotni. Radot šo sajūtu un tuvību ar gaismu un muzikālā pavadījuma pārsteigumiem, Atis un Jānis ar koncertprogrammu vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas steigas, likt ieskatīties pašiem sevī un atvērt durvis tam labajam, kas dzīvo kopā ar mums.
Koncerta muzikālais pavadījums tiks izpildīts pieklusinātā toņkārtā ar akustiskajām ģitārām un kontrabasu, kas radīs netipisku skanējumu un emocionālu tuvību.
Noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas.
Nāciet, brauciet, zvaniet uz t. 29436881, iegādājieties biļetes 3 Ls un 4 Ls vērtībā (tiks norādīta rinda un vieta) Ludzas Tautas namā jau no 27. oktobra un Jūs nokļūsiet iemīļoto dziesmu un melodiju pasaulē!

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA