LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly clear
22°C
 
A A A

Koncerts “Ar mīlestību un smaidu” tikai Jums!

_quot__Ar_milestibu_un_smaidu__118. jūlijā plkst. 18.00 Ludzas Tautas namā viesosies sen iemīlēti un iedzīvotāju aptaujā pieprasītie Harijs Ozols un Santa Zapacka ar koncertprogrammu „Ar mīlestību un smaidu”. Koncertprogrammā skanēs jau iemīļotas, kā arī jaunas Harija Ozola dziesmas, kā arī parunāsim par dzīves būšanām un nebūšanām.

Harijs Ozols ir bijis dziedošo aktieru grupu „Rīga – Tobago” un „Līdz galam” dalībnieks. Pirmo albumu „Tu nāci, lai ietu” viņš izdevis 2002. gadā. Divus gadus vēlāk ierakstījis albumu „12 vēstules Džuljetai”, kas veltīts Harija mammas, aktrises Antras Liedskalniņas piemiņai. Ar šī albuma izdošanu sākusies abu mākslinieku sadarbība – Santa Zapacka (vokāls) un Harijs Ozols (ģitāra, vokāls, dziesmu mūzikas un teksta autors).

Santa Zapacka mācījusies Ventspils Mūzikas Koledžā pie Jāņa Sproģa. Iepriekš dziedātāja sadarbojusies ar Rodrigo Fominu, Radio estrādes orķestri un Dailes teātra aktieriem Margaritu Vilcāni, Ojāru Grīnbergu. Kopā ar Kristīni Broku māksliniece piedalījusies „Eirovīzijas dziesmu konkursa 2004” nacionālās atlases finālā ar dziesmu „Angel’s song”. 2005. gadā iznācis viņas pirmais solo albums “Dzīves vilcienā”.

Kopā ar māksliniekiem būsim ļoti pagodināti, ja 18. jūlija novakari Jūs veltīsiet dziesmai un atnāksiet uz tautas nama lielo zāli, līdzi paņemot 2 Euro.

Cerībā uz tikšanos,

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool