LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Komēdija “Silvija” Ludzā

15.martā plkst. 19.00 aicinām uz Ludzas Tautas namu, lai noskatītos Voldemāra Šoriņa teātra izrādi “Silvija”. Stāsts būs par suni, kuru jūs iecerējuši iegādāties, jo šogad – Suņa gadā īstais laiks šo ieceri īstenot. Un ja izvēlēsieties suņu meiteni, tad sauciet viņu par Silviju, un tad, iespējams, sajutīsieties kā amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas “Silvija” varoņi: Gregs, Keita, Filisa, Lesli, Toms un, protams, arī pati ”meža nimfa” – Silvija.

“Silvija” ir komēdija par mīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.

Ieeja uz izrādi no 5-8 Eur.  Biļetes Tautas nama kasē no 5. marta darbdienās no plkst. 17.00 līdz 18.00.

Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool