LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Cloudy
-3°C
 
A A A

“Kļūt par savu vecāku vecākiem. Kā sadzīvot ar to, ka viņi noveco?” – 28.novembrī bezmaksas lekcija tiešsaistē


28.novembrī norisināsies bezmaksas lekcija tiešsaistē “Kļūt par savu vecāku vecākiem. Kā sadzīvot ar to, ka viņi noveco?”.

  • Attiecības ģimenē – iepriekš un tagad;
  • Kā gadu skaitlis ietekmē cilvēku;
  • Kas ir vecums?;
  • Vecāki nespēj – ko darīt?;
  • Dzīve kopā vai atsevišķi;
  • Pozitīva saskarsme, sociālā dzīve, tās nozīme senioru dzīvē.

Tās ir tikai dažas no tēmām, kuras tiks aplūkotas psiholoģes Lolitas Liepas vadītajā 28.11. tiešsaistes lekcijā (platforma ZOOM) laikā no plkst. 18:00 līdz 19:00. Lekcijas laikā ir iespējams uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Izmanto iespēju, iesaisties!

Piekļuves saite:

https://us06web.zoom.us/j/86863321674?pwd=TnRWdllDaUtDVXhCT0VXQys1T1BPdz09

Meeting ID: 868 6332 1674
Passcode: 474913

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne