LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly sunny
16°C
 
A A A

Klausīsimies jauno “Pi myusim Latgolā!” raidījumu

Pi-myusim-latgola-FI

Rīt, 14. jūnijā plkst. 18.00 „Latgales Radio” un sestdien, 15. jūnijā plkst. 16.00 radio „Ef-Ei” ēterā aicinām klausīties jaunāko raidījumu cikla „Pi myusim Latgolā!” raidījumu.

 

Šonedēļ raidījumā:

Mēģināsim noskaidrot, vai latgaliešu “špeks” un “gruceite” iet pie sirds kaimiņiem Krievijā, kur ar saviem tradicionālajiem ēdienim, dančiem, dziesmām un darbiem nasen viesojās Latgales amatnieki un folkloras kolektīvi.

Pirms vasaras saulgriežiem dosimies uz Ludzu, lai noskaidrotu, kas šogad gaidāms Lielajā latgaļu tirgū un kādas kopumā ir tirgošanās tradīcijas Latgalē.

Viesosimies pie podnieka Mihaila Sabanska, kas savulaik Ludzas Lielajā latgaļu gadatirgū mūrējis keramikas apdedzināšanas cepli.

Raidījuma cikls „Pi myusim Latgolā!” top Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes rīkotā konkursa “Par raidījumu veidošanu 2013. gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas” ietvaros. Raidījumu veido producentu grupa SIA „Lietišķā Latgale”, pieaicinot vietējos žurnālistus.
Ēterā izskanējušo raidījumu „Pi myusim Latgolā!” varēs atrast arī internetvietnēs latgale.lv, lakuga.lv, i-rezekne.lv.

coloring.cool