LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Klaidoņu dienas Ludzā – 26. jūlijā! (papildināts)

Pasakumi_Klaidoni26. jūlijā Ludzas pilsētas stadionā “Vārpa” notiks “Klaidoņu dienas 2014″.

Jau vairākus gadus ludzāniešus un viesus priecē motociklu parāde pa senās Ludzas ielām, kad motora rūkoņa atskan pat senās Ludzas pils drupās. Īpaša gaisotne un prieks valda Ludzas stadionā “Vārpa”, kur notiek pasākums. Tur varēs vērot motociklistu paraugdemonstrējumus, kuros piedalīties aicināts katrs klātesošais, varēs vērot arī kādu neparastu šovu un mākslinieku uzstāšanos. Te būs iespēja satikt vecos un atrast jaunus draugus, lai kopā atpūsties pie alus kausa un deju mūzikas. Pasākums bez maksas.

Plkst. 16:30 pa Ludzas ielām dosies baikeru kolonna. Maršruts: Dagdas iela – Jelgavas iela – Latgales iela – Biržas iela – Raiņa iela – Stacijas iela – Miglinīka iela – stadions “Vārpa”.

Motociklistu aktivitātes Ludzas pilsētas stadionā “Vārpa” sāksies plkst. 18:00.

Plkst. 19:30 kaskadiera Jāņa Rozīša sniegumā – motofrīstails jeb motoakrobātika.

Plkst. 20:30 – Latvijas un Lietuvas mūziķu koncerts.

Plkst. 23:30 – lāzeršovs.

coloring.cool