LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
2°C
 
A A A

“Klaidoņu dienas 2013” Ludzā!

Ludzas iedzīvotājiem un viesiem kārtējo reizi ir iespēja klātienē vērot un arī piedalīties “Klaidoņu dienās 2013”, kas ar grandiozu šovu un vērienu norisināsies šī gada 27. jūlijā Ludzas stadionā “Vārpa”.

Motociklistu pulcēšanās notiks no 14:00 – 15:00 Rēzeknē, Festivālu parkā, no kurienes viņi dosies uz Ludzu, kur plkst. 15:30 izbrauks pa šādām pilsētas ielām: Dagdas – Jelgavas – Latgales – Biržas – Raiņa – Stacijas – Miglinieka. Klaidoņu dienu ietvaros šogad varēs vērot arī Viduslaiku bruņinieku cīņas turnīru, Viduslaiku dāmu deju demonstrējumus, kā arī Viduslaiku ieroču un tērpu demonstrāciju, Viduslaiku spēles un atrakcijas. Plkst. 18:00 sāksies motociklistu aktivitātes, vēlāk – tradicionālā automašīnas demolēšana. Pasākumā spēlēs grupas “Bastīlija”, “BLUES Gang” un “New BUUZ”. Noslēgumā varēs skatīt Uguns šovu un dejot līdz rītausmai!

Nāc, vēro un piedalies!

KLAIDONI

coloring.cool