LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Kinoteātrī „Latgale” – Prāta Vētras koncertfilmas bezmaksas seanss

elektroniskais_palkats_PVPiektdien, 2013. gada 19. aprīlī grupa “Prāta Vētra” kopā ar AS “Laima” realizēs unikālu projektu – vienlaikus 100 Latvijas pilsētās un novados tiks demonstrēta koncertfilma “Vēl viena klusā daba”, kas ir grupas “Prāta Vētra” pagājušās vasaras koncerttūres noslēguma koncerta Rīgā, Skonto stadionā video ieraksts. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar AS “Laima”, “Kinopunkts”, “Latvijas Pasts” un “McĀbols”.

Mums ir unikāla iespēja nu jau otru filmu DVD formātā noskatīties par brīvu velti. Tikko demonstrējām kinoteātrī DVD filmu „Sapņu komanda 1935” un nu ielūdzam 19. aprīlī plkst. 20.00 uz Prāta Vētras koncertfilmas noskatīšanos.

Kopumā Latvijas koncerttūri “Vēl viena klusā daba” septiņos koncertos apmeklēja 89 500 skatītāju. Koncertfilmas režisors un “Prāta Vētras” bundzinieks Kaspars Roga atzīst, ka, tā kā šis būs jau ceturtais grupas koncertieraksts, kurš iznāk DVD formātā, principā sanāk konkurēt pašam ar sevi, tāpēc jāizdomā arvien kaut kas jauns: “Šis būs mūsu un koncerta skatītāju vasaras kopīgais piedzīvojums, iemūžināts jaunā kvalitātē.”

Uz tikšanos koncertfilmā!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

 

coloring.cool