LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Katrīne Pasternaka kopā ar populārajiem mūziķiem meklē enģeļu balsis

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem sirsnīgā, iejūtīgā un patiesā aktrise Katrīne Pasternaka kopā ar ar populāriem mūziķiem aicina visus Latvijas dziedošos bērnus un jauniešus piedalīties sirsnīgākajā un emocijām bagātākajā jauno izpildītāju konkursā “Eņģeļu balsis”, kas 3. decembrī notiks Mežotnes pilī, tas nebūs tikai konkurss, tie būs īpaši svētki, kas pārsteigs un iedvesmos ikvienu!

Konkursa radošā komanda vēlas atklāt radošus, talantīgus un daudzsološos jaunos skatuves māksliniekus no visas Latvijas, visi kopā noskaidrosim titula “Eņģeļa balss” īpašnieku kā arī godināsim un sveiksim citus šī gada labākos izpildītājus!

Lai pieteiktos Latvijas jauno izpildītāju konkursam “Eņģeļu balsis”, jāaizpilda pieteikuma anketa, ko līdz ar nolikumu un plašāku informāciju var atrast mājas lapā – www.engelubalsis.lv

“Ikviens, kuram patīk dziedāt ir gaidīts, noticiet saviem spēkiem – Jūs to varat. Aicinām “Eņģeļu balsīs” piedalīties visus Latvijas talantīgos bērnus un jauniešus, lai piedzīvojot patiesas emocijas varētu radīt īpašus svētkus “, aicina projekta organizatori.

Tiekamies Mežotnes pilī – sirsnības un mīlestības pilnos atkalredzēšanās svētkos.