LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Kaspars Antess veltīs koncertprogrammu Ludzas sievietēm

Dīvaina šī diena, kad skatos tev acīs, mīlu tevi, tu mani, un tie ir svētki.

/J.Kreišmanis/

Tuvojas sieviešu diena, kad katra sieviete vēlas, lai viņu samīļo, pasniedz kādu ziedu, vai vienkārši iedot bučiņu. Protams, īsti vīrieši par savām mīļotajām rūpējas katru brīdi, bet daudzi vīrieši paši atzīst, ka ir pārāk aizņemti, lai domātu par kādiem pārsteigumiem. Turklāt sieviešu ir tik daudz- māte, māsa, meita, draudzene, mīļākā, kolēģe… Katra sieviete vēlas sev uzmanību , sievietes ir svarīgi palutināt, tāpēc visi tiekat mīļi aicināti uz koncertu tautas namā 4. martā pl. 18.30. Koncerta programmu” Jums, daiļās dāmas” piedāvās Latvijas TV šlāgeraptaujas laureāts Kaspars Antess un mūziķu grupa ar skaistākām un romantiskākām dziesmām par sievieti. Kaspars Antess savas muzikālās gaitas uzsācis bērnu popgrupā “Jūras akmentiņi”. Pagājušajā gadā ierakstu kompānijas “Mikrafona ieraksti” paspārnē klajā nāca pirmais dziesmu albums “Neskaties atpakaļ” mūziķa paša komponēta dziesma ar Guntara Rača vārdiem. Gribu atgādināt, ka šo dziesmu un daudzas citas “Paceļam glāzes”, “Paldies mātei” ludzānieši iecienīja Zinību dienai veltītajā koncertā pilsētas parkā augusta mēnesī. Lai koncerts būtu sirsnīgs un sirdij tīkams, mākslinieki ir ar mieru veltīt gan dziesmu, gan dzeju personīgi kādai sievietei, kurai tā būs pasūtīta kā pārsteigums. Lai tas realizētos, lūdzu līdz 26. februārim iesūtiet pa elektronisko pastu kaspars.antess@gmail.com> vai valentinarazumovska@inbox.lv savu lūgumu un mākslinieki centīsies to izpildīt svētku koncertā.

Svētku koncertu kuplinās flamenko deju grupa. Flamenko dzimtene ir Andalūzija, kurā dažādas kultūras- arābu, eiropiešu, čigānu- pastāvēja viena otrai līdzās vairāku gadsimtu garumā. Flamenko tas ir kas vairāk nekā mūzika un deja, tā ir pasaules uztvere, attieksme pret dzīvi. Krāšņie flamenko deju grupas “Duende” priekšnesumi- spāņu un čigānu dejas, tas viss būs skatāms un baudāms koncertā “Jums, daiļās dāmas!” Īpašs pārsteigums Raimonda Paula čigānisko dziesmu popūrijs. Un viss šis prieks izmaksās tikai 2 Ls / ja būs vēlēšanās, pēc koncerta varēs arī uzdejot kādu deju ar savu iemīļoto sievieti/,biļetes tautas nama kasē būs jāiegādājas līdz ne vēlāk kā līdz 2.martam.

Cerībā uz atsaucību

Ludzas tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA