LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly cloudy
18°C
 
A A A

Karnevāls Ludzas Tautas namā

Rudens ir karnevālu laiks un karstākais notikums šajā rudenī superjautra un muzikāla bērnu izrāde „Tāltālā meža karnevāls”. Šajā reizē Šreka un viņa mīļotās Fionas laimei, kā arī karaļvalsts mieram ir jauns traucēklis – dīvainais Hercogs Ludvigs. Viltība, apmāns un nekrietnība ir Hercoga Ludviga ieroči. Sarežģījumi sākas, kad Šreks tiek apmelots karaļa aplaupīšanā un padzīts no valsts. Lai attaisnotu sevi, Šreka vienīgā iespēja ir ierasties neatpazīstamam Tāltālā meža karnevālā, kur seko virkne amizantu pārpratumu un negaidītu situāciju. Šrekam nākas krietni vien nopūlēties, lai atgūtu savu reputāciju un mieru valstī.
Lai to visu vērotu un kopā pārdzīvotu, aicinu 1. oktobrī plkst. 16:00 apmeklēt Ludzas Tautas namu. Šoreiz esam pretimnākoši jums, cienījamie bērni un bērnu vecāki – izrādi varēsiet apmeklēt par brīvu. Ļoti vēlamies, lai skatītāju rindās būtu arī tie bērniņi, kuru vecākiem ir finansiālās grūtības. Aicinu līdz 28. septembrim sazināties ar Valentīnu pa tālr. 29436881, lai rezervētu vietas skatītāju zālē.

Uz tikšanos,
Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool