LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Partly sunny
21°C
 
A A A

Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomā

17. oktobrī Ludzas 2.vidusskolā notika seminārs 10.–12.klašu skolēniem “Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās”, kuru organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūras informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Ludzas novada izglītības, kultūras un sporta pārvaldi. Semināru apmeklēja Ludzas, Ciblas, Rēzeknes, Dagdas un citu novadu jaunieši un pedagogi.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, skolotājus un jauniešus ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, sniegt informāciju par izglītības iespējām, esošajām profesijām un darba iespējām.

Seminārā uzstājās atbilstošo jomu speciālisti no Nacionāliem bruņotiem spēkiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes un Valsts policijas. Tika rādītas prezentācijas, filmas, uzdoti jautājumi un sniegtas atbildes uz jautājumiem. Semināra noslēgumā Valsts policijas koledžas kadeti prezentēja savu izvēli un sasniedzamos mērķus, kā arī rādīja tuvcīņas paraugdemonstrējumus. Pēc semināra jaunieši varēja izmēģināt savas prasmes šaušanā mērķī.

Iveta Labāne,

pedagogs-karjeras konsultants

coloring.cool