LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Kaimiņu novadi turpinās sadarbību

sapulce_blakus_novadi-111.janvārī Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele uz sarunu aicināja blakus novadu vadītājus, lai pārrunātu sadarbības virzienus 2017.gadā. Uz apspriedi ieradās Ciblas novada domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis, Kārsavas novada domes priekšsēdētāja Ināra Silicka, biedrības “Ludzas novada partnerība” projektu koordinatore Sandra Palma un pašvaldību speciālisti.

Sarunas laikā pašvaldību vadītāji izskatīja savstarpējo norēķinu kārtība starp pašvaldībām par sniegtajiem izglītības un sociālās jomas pakalpojumiem. Tika apspriesta projektu iesniegšana LEADER pasākumiem. Sanāksmes dalībnieki pārrunāja kopīgu projektu īstenošanas gaitu un vienojās par turpmāko ieceru realizēšanu šajā kalendārajā gadā.

Jau šomēnes turpināsies pašvaldību speciālistu sarunas un darbs pie kopīgu projektu ieviešanu.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool