LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem?, – LDDK piedāvā Preiļu un tuvāko novadu darba devējiem papildināt zināšanas

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem piedāvā bezmaksas kursus. Šogad Latgales reģionā pirmie no trīs piedāvātajiem kursiem “Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” sāksies Preiļos 19.maijā (iepriekš plānots 13.maijā).
Lai pēc iespējas vairāk Preiļu un tuvāko novadu darba devējiem būtu iespēja pieteikties, ir mainīts kursu “Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” norises laiks. Kursu sākums 19.maijā ar turpinājumu 26.maijā un 27.maijā Preiļos, Preiļu Biznesa inkubatorā Kooperatīva ielā 6.
Kursu dalībnieki šajā mācību programmā ne tikai meklēs atbildi uz tādiem jautājumiem: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu?, bet arī būs iespēja gūt praktisku pieredzi, piedaloties dažādos praktiskajos uzdevumos, kā, piemēram – uzņēmuma risku vērtēšana, dažādības vadības principi u.c.
Pieteikšanās nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu info@comperio.lv. Tālruņi uzziņām: 26569525, 67213003
Preiļu Biznesa inkubatora vadītāja Ineta Liepniece: “Sociālā atbildība uzņēmumam ir liela pievienotā vērtība. Konkurences apstākļos tā var būt izšķirošs faktors gan klientu, gan darbinieku lojalitātei. Sociālā atbildība nevis ierobežo, bet gan sniedz virkni priekšrocību, kas rezultātā palielina uzņēmuma peļņu. Apgūstot kursu “Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”, varat spert soli tuvāk sava uzņēmuma panākumiem.”
2011.gada rudenī Preiļos notiks arī kursi par tēmu “Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” un “Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana”.
Citas pilsētas, kurās notiks kursi 2011.gada rudenī – Tukums, Jelgava, Valmiera un atkārtoti Rīga.
Informācijai:
Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētā projekta “LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Apmācības nodrošina SIA “Comperio”. Precīza informācija par apmācību norises datumiem un vietām regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā www.lddk.lv, http://www.comperio.lv/?id=346 un www.draugiem.lv/lddk-brc. Šīs mācību programmas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā.
Pielikumā: Mācību programmu apraksts un grafiks 2011.gadam Pieteikuma anketa

Informācijai par darba devēju apmācībām:
Gunta Misāne, SIA “Comperio” valdes priekšsēdētāja
Tālr.: 67213020, 29115356 info@comperio.lv, www.comperio.lv