LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly sunny
0°C
 
A A A

Kā lietderīgi un interesanti pavadīt rudens skolas brīvlaiku

Biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS organizē 1 dienas pasākumu “PIKANTAIS”- īpaši izstrādāts aktivitātēm un pārsteigumiem bagāts brīvdienu piedzīvojumu komplekts.
Brīnišķīga iespēja arī rudens skolas brīvdienās veselīgi izkustēties, gūt pozitīvas emocijas, labi izsmieties un uzkrāt pozitīvu enerģiju, lai sekmīgi turpinātu iesākto mācību gadu!
Aicinam jauniešus un bērnus no 8 līdz 18.gadiem- piedzīvojumu garā, jautri pavadīt skolas brīvdienas ar klases biedriem un draugiem!
Pasākuma laiks: 29.oktobris no plkst. 09:30-17:30.
Lai piedalītos nav nepieciešama iepriekšēja apmācība un sagatavošanās!!!
Piedzīvojumu programmā ietilpst: Peintbola kauja, Trakais labirints, Šaušana ar lokiem, Olu kaujas, Šķēpu mešana pa medījumu, Taktiskā kaujas plānošana, Katapultu cīņa, Iešana pa virvēm, virvju ceļi, Jautrās stafetes, Aklie kurmji- komunikācijas veidošana, Šķēršļu joslas pārvarēšana, Netradicionālais minifutbols- smieklīga un jautra atrakcija, Un citi pārsteigumi visas dienas garumā.

“REĀLS PIEDZĪVOJUMS- PIKANTAIS” – ir īpaši izstrādāts brīvdienu piedzīvojumu komplekts skolas brīvdienām, kas iepriecinās ik vienu dalībnieku! Pasākuma diena ir piesātināta ar elpu aizraujošām aktivitātēm un piedzīvojumiem, kurā iekļautas pašas interesantākās atrakcijas un prātu nodarbinošie uzdevumi, kas saistoši vecumposmā no 8-18 gadiem. Pasākumā dalībnieki dienas laikā apgūst dažādas zināšanas un prasmes, kuras būs noderīgas reālajā dzīvē. Pasākums ir piesātinātas ar spilgtu adrenalīna devu, ar reālu piedzīvojuma garu un, garlaicība, dīkstāja mūsu pasākumā ir pilnīgi sveša! Drošība ir pasākuma prioritāte.
Pasākuma filozofija: dalībniekiem tiks rādīts piemērs, ka jau šajā vecumā viņi ir spējīgi paši paveikt šķietami grūtus uzdevumus saviem spēkiem. Būs iespēja izprast savstarpējo cieņu,pildot komandas uzdevumus , uzlabot komunicēšanās prasmi.iegūt jaunus draugus! apgūt daudzas un dažādas jaunas zināšanas, prasmes, kas noder atpūtā pie dabas, pārgājienos un citās dzīves situācijās.
Dalībnieka ieguvumi: Aktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīs laiks, iegūtas jaunas zināšanas un prasmes; Aktīvas un jautras nodarbības profesionālu un pieredzējušu vadītāju un instruktoru vadībā; Sertifikāti par programmas apguvi. Neaizmirstamas pozitīvas emocijas un jauni draugi.
Vēl ir iespēja pieteikties Vietu skaits ir ierobežots. Plašāka infromācija
Biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS popularizē aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, veicina neformālo izglītību un piedalās dažādās labdarības akcijās.
Bērniem piedāvājam: dzimšanas dienas, sporta spēles, klases vakarus, projektu dienas, brīvdienas un ģimenes pasākumus. Pieaugušajiem, firmām un kolektīviem komandas veidošanu, saliedēšanu, sporta spēles, laivu braucienus.

Plašāka informācija par citiem pasākumiem, nometnēm un pieaugušo pasākumiem atrodama: www.realspiedzivojums.lv. Interesenti lūkojiet video un foto galerijas.
Tel. saziņai: 29325382, 28373749.

Lai Jums krāšņs, ražīgs rudens un bērniem- sekmes mācībās! Tiksimies pasākumos! 😉

Informāciju sagatavoja biedrības REĀLS PIEDZĪVOJUMS, valdes priekšsēdētājs Sandijs Krastiņš