LV EN

Ceturtdiena, 2022. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

“Kā izprast bērnu, viņa vajadzības dažādos vecumposmos? “ – pievienojies tiešsaistes lekcijai jau 8. novembrī!

Ludzas novada pašvaldība turpina organizēt bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātes, tādēļ tumšajos rudens un ziemas vakaros laikā no plkst. 18:00 līdz 19:00 aicinām noklausīties 8 bezmaksas tiešsaistes lekcijas garīgās veselības, emocionālās labsajūtas un pozitīvas saskarsmes veicināšanai. Lekcijas vadīs psiholoģe Lolita Liepa.

08.11. lekcijā “Kā izprast bērnu, viņa vajadzības dažādos vecumposmos?” iekļautās tēmas:

  • personība, tās veidošanos ietekmējošie faktori (temperaments, raksturs, mentalitāte, vide) bērna attīstībā;
  • emociju apzināšanās un nozīme (vecāku un bērnu);
  • vecumposmu īpatnības;
  • pozitīvas saskarsmes veidošana un komunikācijas nozīme;
  • brīvā laika pavadīšana un plānošana (kopīgi un individuāli);
  • personīgā parauga nozīme bērna augšanas un attīstības procesā.

Lekcijas notiks attālināti ZOOM platformā.

Piekļuves saite:

https://us06web.zoom.us/j/7141395157?pwd=bGt4RTA2TWdNSFdWbld2eEtTQjBGdz09

Meeting ID: 714 139 5157
Passcode: AE0RQt

Informācija par turpmākajām lekcijām sekos. Tiekamies tiešsaistē!

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne