LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

Kā īstenot projektu, lai ieguvēji ir gan valsts, gan uzņēmēji, gan sabiedrība? – to varēs noskaidrot, piedaloties kursos Rēzeknē

Sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs maijā Latgales reģiona darba devējiem piedāvā kursus „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana” (PPP). Kursi notiks Rēzeknē un 10.maijā ar turpinājumu 17. un 24.maijā.

Pieredzes bagātu un augsti kvalificētu ekspertu vadībā aicinām ikvienu Latgales reģiona darba devēju celt savu profesionalitāti un iegūt jaunas zināšanas. Šajos kursos dalībniekiem būs iespēja noskaidrot: Kā ikviens var piedalīties reģiona attīstības plānošanā?, Kā veidot reģiona stratēģiju?, Kas ir PPP?, Kā īstenot projektu, lai ieguvēji ir gan valsts, gan uzņēmēji, gan sabiedrība? Kā kļūt par valsts partneri publiskajos iepirkumos?

Kursi notiks, Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas aleja 95. Pieteikšanās, nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu [email protected]. Tālruņi uzziņām: 26569525, 29112228.

Piedāvātie kursi uzņēmumu apvienību, asociāciju, biznesa inkubatoru, pašvaldības savienības un citu darba devēju organizāciju biedriem un pārstāvjiem ir bez maksas,  tajā skaitā visi mācību programmu izdales materiāli, mācību dienās paredzētās kafijas pauzes un arī papildu jaunākā aktuālākā informācija, kas tiks sūtīta katram dalībniekam elektroniski. Kursu noslēgumā visi dalībnieki saņems arī apliecinošu sertifikātu.

Vēl šogad Rēzeknē tiks organizēta mācību programma „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” (KSA), šajā mācību programmā noskaidrosiet: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu? Kursi notiks šī gada oktobrī.

 

Informācijai:

Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Apmācības nodrošina SIA „Comperio”. Precīza informācija par apmācību norises datumiem un vietām regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā www.lddk.lv, http://www.comperio.lv/?id=346 un www.draugiem.lv/lddk-brc. Šīs mācību programmas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā.

Kopš 2010.gada mācību programmās ir piedalījušies vairāk nekā 1100 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā. Šo iespēju ir izmantojuši tādi Latvijas uzņēmumi, kā SIA „Baltkom TV”, SIA „Rēzeknes Slimnīca”, SIA „Getliņi EKO”, AS „G4S Latvia”, SIA „Komerccentrs dati grupa”, SIA „BM Industrial” un daudzi citi. 2013.gadā mācību programmas vēl arī tiek organizētas Rīgā, Ventspilī, Gulbenē, Aizkrauklē un Ludzā.

 Pieteikuma anketa

Informācijai par darba devēju apmācībām:

Gunta Misāne, SIA „Comperio” valdes priekšsēdētāja

Tālr.: 29115356, [email protected], www.comperio.lv

coloring.cool