LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Mostly clear
6°C
 
A A A

Joki un spoki

Filmu_nakts_2016_S_RimsaTāds nosaukums tika dots pasākumam, kurā plašākai auditorijai tika rādītas mūsu jauniešu pašu veidotās filmas. Šoreiz skatītājiem tika piedāvātas divas kinolentas: īsfilma “Foto cīņas” un pilnmetrāžas filma “Macbeth Quest”.

Ludza.tv dalībnieku, draugu un atbalstītāju veidotajās “Foto cīņās” norisinājās īsta kauja. Draudzīgā un humorpilnā cīniņā par labāko fotomirkli zaudētāju nebija, vien uzvarētāji. Filmu samontēja jaunais kinooperators Raivis Isakovičs.

Vērienīgais projekts “Macbeth Quest” (tulk. “Makbeta jautājums”) vienoja ne tikai Ludzas pilsētas ģimnāzijas kolektīvu, bet arī daudzus jo daudzus mūsu novada dažādu jomu un paaudžu cilvēkus. Saistoša bija gan sižeta līnija un Šekspīra varoņu psiholoģiskās traģēdijas, gan izveidotie specefekti un oriģinālā mūzika. Skatītāji bija patiesi pārsteigti par filmas veidotāju uzņēmību un uzdrīkstēšanos, radošumu un sirdsdegsmi, milzīgu ieguldīto darbu. Atliek vien novēlēt labu ceļavēju filmai un tās veidotāju komandai!

Filmu_nakts_2016_K_Shulcs

Jauniešu filmu nakts “Joki un spoki” 12. augustā Ludzas kinoteātrī pagāja īpašā svētku gaisotnē, ar popkorna smaržu un draudzīgo spociņu kompānijā.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool