LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 07. oktobris
Daumants, Druvvaldis
Ludza
Mostly cloudy
10°C
 
A A A

Jāzepa dienu svinēsim Tautas namā!

Marts, pavasaris….tā ir īstenība, kaut gan dabā maz kas liecina, ka tuvojas pavasaris un tomēr dienas ir kļuvušas garākas, naktis īsākas un priecīgāks kļūst prāts, jo pa gavēņa celiņu dodamies pretī Lielajai dienai. Klusuma un pārdomu laiks, kas visus aicina uz labā un skaistā iemiesojumu sevī. Gavēnī ir viena atlaides diena- Jāzepa diena, kad drīkst priecāties uz nebēdu. Jāzepa dienā Dievs uzklausa visas labās vēlēšanās un lūgšanas. Un tieši šajā dienā – 19. martā 17.00 visi tiekat mīļi aicināti uz Ludzas tautas namu, kur notiks svētku koncerts. Caur deju un mūziku atgādināsim sev un citiem, pavasaris nāk, lai cik grūta un auksta bijusi ziema. Pavasaris noteikti atnāks- atnāks ar kūstošo sniegu / ka tik nebūtu plūdu/ ,pilošām lāstekām, ar mežģīņaini caurspīdīgu, kraukšķošu rīta ledus kārtiņu pār katru ūdens tērcīti, kas traucas uz priekšu, dzidrās balsīs tērzējot par gaidāmo pavasari.

Svētku koncertā ar deju mūs priecēs Latvijas televīzijas šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētājas titula ieguvēja Viola Abramova- Mailīte ar savu dzīvesdraugu, dejotāju Rihardu Mailīti. Līdzās pedagogiem dejot prasmi latīņu un standarta dejās uzburs bijušais Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēknis ludzānietis Dāvis Barkāns ar savām partnerēm Karīnu Mailīti, Ilzi Galeju no Rīgas deju studijas RV “Studio”. Sporta dejas mākslu Dāvis turpina pilnveidot Violas Abramovas Mailītes un Riharda Mailīša deju studijā.

Līdzās māksliniekiem no Rīgas koncertā mūs priecēs arī pašmāju sporta deju mākslinieki Irina un Anatolijs, sporta deju grupa “Steps” kā arī Ludzas mūzikas pamatskolas akordionistu orķestris.

Lai Jāzepa diena, kas gavēņa laikā ir svētku diena, kļūst tiešām par svētkiem mums visiem! Nāciet uz tautas namu, aicinot sev līdzi Jāzepus!

Pēc koncerta – groziņballe.

Uz tikšanos Jāzepa dienas koncertā – ballē, Tautas nama direktore

Valentīna Razumovska