LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
17°C
 
A A A

Jauns TV raidījums – “Bērnu ziņas”

Bernu_zinjasŠī gada martā filmu studija „Baltic Video Company” skatītājiem  piedāvās  jaunu  raidījumu „Bērnu ziņas”.  Ziņu raidījums tiks raidīts virszemes apraides kanālā OTV , katru sestdienu  plkst.9.45 . Raidījuma hronometrāža  15 min.

Raidījuma mērķauditorija, ir bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā, pastarpināti viņu vecāki un citi ģimenes locekļi.

Saturiski „ Bērnu ziņas”  būs klasisks ziņu raidījums par dažādām, uz konkrēto mērķauditoriju vērstām, tēmām.

Studijas moderatori un ziņu korespondenti  būs paši bērni, kuri aktīvi iesaistīsies arī ziņu satura veidošanā, lai tas būtu atbilstošs tieši viņu interesēm.  Bērnu ziņu raidījums saglabās TV ziņu klasisko formātu.

Studijas moderatoru sniegtā informācija mīsies ar  ziņu sižetiem  no konkrētām notikuma vietām.  Atbilstoši ziņu raidījuma konceptam, sižeti tiks veidoti par dažādām tēmām.

Kultūras jaunumi – informācija par dažādām  teātra izrādēm , koncertiem , kultūras pasākumiem,  izklaides pasākumu afiša. Brīvā laika pavadīšanas iespējas- dažādi pulciņi, ansambļi, deju kolektīvi , mūzikas apskati u.c.

Sporta jaunumi – skolēnu sporta sasniegumu apskats, reportāžas no sporta spēlēm, iepazīšanās ar dažādiem sporta veidiem, intervijas ar slavieniem sportistiem u.c.

Izglītības ziņas – informācija par svarīgiem notikumiem skolās, olimpiādēm un citiem skolu un pirmsskolas iestāžu jaunumiem.

Dažādas tēmas – izzinoši sižeti  par  zinātni, politiku, veselību  u.c.

Konkursi –  iespēja laimēt raidījuma atbalstītāju piedāvātas balvas.

Iknedēļas ziņu izlaiduma saturs balstīsies  uz konkrētās nedēļas aktuālākajiem notikumiem  un tiks papildināts ar citiem auditoriju interesējošiem sižetiem.

Tāpēc aicinam arī  Jūs  iesaistīties raidījuma veidošanā , sūtot mums informāciju par bērnu pasākumiem Jūsu novadā, pilsētā, skolā, teātrī vai pulciņā.

Kā arī   kļūt par mūsu raidījuma informatīvajiem  atbalstītājiem , izvietojot raidījuma aprakstu un pašreklāmas savās interneta vietnēs. Ziņas par pasākumiem gaidīsim uz mūsu e-pastu:  [email protected]

Sazināties ar raidījuma komandu par sadarbību , sponsorēšanu, reklāmas izvietošanu vai citiem sadarbības priekšlikumiem varat ralkstot vai zvanot: [email protected], tālr. 27090913

 

coloring.cool