LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Jauno satiksmes dalībnieku forumā Ludzā uzvar Ludzas pilsētas ģimnāzija

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012 Vislatvijas tūres sacensībās Ludzas atpūtas parkā tika noskaidroti uzvarētāji. Ceļazīmi uz Latvijas finālu izcīnīja Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “Odiņi” (Agita Silkāne, Airita Čerņihoviča, Kristiāna Ņikitina, Guntis Piļpuks, Edvīns Zbitkovskis, Andis Solovjovs un skolotāja Ieva Eriņa).
2. vieta – Ludzas 2. vidusskolas komanda “Ķēde”.
3. vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “Stiprinieki”.
Kopā piedalījās 6 komandas un individuālie dalībnieki.
“Ceļu satiksmes drošības direkcija” un OKarte sadarbībā ar “Mārketinga Projektu aģentūru Fortius” aicināja bērnus, kas dzimuši 2000., 2001. vai 2002. gadā veidot komandas (komandā seši dalībnieki, ne vairāk kā 3 zēni) un piedalīties Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai bija jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, jāmāk to salabot un apkopt, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.
Visi sacensību dalībnieki saņēma OKartes T-kreklus, uzvarētāji arī diplomus un vērtīgas balvas. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Polijā, savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.
Iepazīstinot ar sacensību jauno simbolu, ilggadējais atbalstītājs OKarte aicina dalībniekus nofotografēties ar jebkuru pasākuma norises vietā redzamo Zebru, publiskot attēlu portālā Draugiem.lv, un piedalīties tālruņa Apple iPhone 4 izlozē.
Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā “Bērniem un jauniešiem”.
Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.
Tuvākās sacensības – 22. maijā Rēzeknē, 23. maijā Preiļos, 24. maijā Jēkabpilī un 25. maijā Madonā .
Sekojiet informācijai par sacensību norisi savā pilsētā / novadā un www.csdd.lv!

Informāciju sagatvoja: Līga Jekste, Forums2012@inbox.lv; 26056013