LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

“Jauno satiksmes dalībnieku foruma” dodas uz Ludzu

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūri turpina Ludzā 19. maijā plkst. 11:00 Ludzas atpūtas parkā. Piedalīties aicinātas komandas no Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadiem.

Aicinām bērnus, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidot komandas (komandā 3 meitenes, 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu un piedalīties šī gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot e-pastu CSDD Ludzas nodaļas priekšniekam Vitālija Keišam uz e-pastu Vitalijs.Keiss@csdd.gov.lv.

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, bet uzvarētājus gaida diplomi un praktiskas dāvanas.
Jau piekto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kas ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Parīzē, savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā “Sabiedriskās aktivitātes”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2011@inbox.lv.
Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.