LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
15°C
 
A A A

Jauno dziedātāju panākumi starptautiskajā konkursā

cielavina_spices_rozinites_s-peterburgaLudzas novada Bērnu un jauniešu centra popgrupas „Cielaviņa” (vad. Lolita Greitāne), „Spices” (vad. Evita Podoļeca) un „Rozīnītes šokolādē” (vad. Vija Pavlovska) veiksmīgi piedalījās 20. Starptautiskajā bērnu dziesmu izpildītāju konkursā „Dzimšanas diena”, kuru rīkoja Pēterburgas bērnu jaunrades studija „Samanta”.

Konkurss norisinājās koncertzālē „Kolizejs” pašā Pēterburgas sirdī. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku no Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas.  konkursa mērķis – veicināt jaunu bērnu un autordziesmu rašanos. Bija iespēja piedalīties 5 nominācijās: Jaunā bērnu dziesma; Labākie mūsdienu hīti; Jevgēnijas Zarickas dziesmas; Izdejo dziesmu; Autordziesma.

Ludzas novada kolektīvi piedalījās pirmajās trijās nominācijās un guva lieliskus panākumus. Popgrupa „Spices” ar dziesmu „Песня о Лудзе” (E. Podoļecas mūzika, J. Arbuzovas vārdi) ieguva pirmās vietas nominācijās „Jaunā bērnu dziesma” un „Jevgēnijas Zarickas dziesmas”. Popgrupa „Cielaviņas” ieguva 1. vietu nominācijā „Jaunā bērnu dziesma” ar dziesmu „От чистого сердца” (L. Greitānes mūzika). Popgrupa „Rozīnītes šokolādē” ar dziesmu „Mana dzimtene” (autore – V. Pavlovska) ieguva 3. vietu nominācijā „Jaunā bērnu dziesma”.

Konkursā piedalījās arī divas mūsu solistes – Kamilla Jepremjana un Ksenija Meļņikova. Viņas izpildīja komponistes Jevgēnijas Zarickas dziesmas. Abas meitenes tika novērtētas ar atzinības rakstiem un sajūsminātiem skatītāju aplausiem. Visi Ludzas novada muzikālo kolektīvu dalībnieki izcēlās ar perfektu skanējumu, labu vizuālo tēlu un kvalitatīvu video prezentāciju. Par šiem sasniegumiem jāpateicas gan pedagogiem, gan vecākiem, ka arī Ludzas novada pašvaldībai, kura atbalstīja dalību šajā konkursā.

Piedalīšanās konkursā – tā bija lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi un draugus. Novēlēsim kolektīviem izaugsmi, radošu garu un sapņu piepildījumu!

Eleonora Obrumāne,

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra direktore

coloring.cool