LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Jaunieti, ej droši uz savas dvēseles sauli!

Jaunieši – tā ir mūsu nākotne! 1. jūnijā plkst. 18:30 Ludzas pilsētas parka estrādē godināsim un teiksim paldies pilngadību sasniegušiem jauniešiem un viņu ģimenēm, jo ģimene ir tā vieta, kurā cilvēks sāk dzīvot.
Ģimene – tas ir kaut kas lielisks, Dieva izgudrots un radīts, kā cilvēces šūpulis, no kura iziet paaudze pēc paaudzes. Nav taču tik svarīgi, kur cilvēks dzimis, bet ir svarīgi, kādā ģimenē dzimis un audzis, jo tas dod cilvēka dzīvei virzienu. Mēs esam lepni par katru jaunieti, kas dzīvo mūsu sirmajā Ludzā. Daudzi turpina mācības Ludzas pilsētas ģimnāzijā, 2. vidusskolā, vakara skolā, Rēzeknē, Rīgā un citur.
Pēc jauniešu lūguma arī šogad gribas vienkopus saaicināt visus jauniešus, viņu vecākus, krustvecākus, visus tos, kas dzimuši laika posmā no 1993. gada 1. jūnija līdz 1994. gada 1. jūnijam, tātad svin Pilngadību. Prieks, ka tādu ir vairāk nekā 100 jauniešu. Gribu atzīmēt, ka sumināsim tikai tos, kas ir deklarēti Ludzas pilsētā. Ir liels lūgums atsaukties visus jauniešus, jo ir tādi, kuri pašlaik nedz strādā, nedz mācās Ludzā, bet ir mūsu sarakstos. Zvaniet 29436881, mēs labprāt viņus suminātu svētkos!
Svētkos kopā ar mums būs nu jau jauniešu iecienītā dziedātāja Samanta Tīna, kurai pirmā skatuve bija virtuves taburete, mikrofona vietā jaunajai māksliniecei derēja mammas matu lakas pudele. Tagad tabureti nomainīja lielā skatuve un spilgtā tukumniece iepazīta kā LNT muzikālā realitātes šova “O! Kartes Akadēmija” un daudzu citu televīzijas šovu laureāte. Svētkos mūs priecēs arī tikko pie Latvijas šovbiznesa debesīm iemirdzējusies zvaigzne – puišu trio “Mono”. Grupas sastāvā ir trīs pievilcīgi un muzikāli jaunieši: Kristaps Gustavs Kiršteins no Saldus, kurš sevi publikai jau atrādīja LNT šovā “Dziedošās ģimenes”, Ainārs Eidons no Rūjienas, kā arī rīdzinieks Iļja Tēraudkalns. Grupa izpildīs visiem pazīstamās un iemīļotās dziesmas gan latviešu, gan krievu valodā, kā arī tiks spēlēti agrāko laiku Latvijas boibendu hīti. Savu meistarību demonstrēs arī TV šova “Latvijas zelta talanti 2012” uzvarētāji Karters velo šova dalībnieki Ansis un Arvis. Būs viss: gan izklaides skatītājiem, gan viņu iesaistīšana, gan velotriāla meistarklases demonstrējumi. Ar dziesmu priecēs arī mūsu pilsētas zelta talanti Cira Tavardava , Dmitrijs Belokurovs un Viktorija Kiseļova. Darbosies piepūšamo atrakciju pilsētiņa.
No sirds aicinu visus uz pilsētas parku, lai kopā ar Pilngadību sasniegušiem jauniešiem un to ģimenēm, ciemiņiem būt laikā, kad jaunība garo, jo tas nebūs lemts ilgi, tā izskrien caur dzīvi kā viesulis un ir dārga ik stunda, ik diena! Novērtēsim to un sumināsim mūsu pilngadniekus svētkos “Jaunieti, ej droši uz savas dvēseles sauli!”
Uz tikšanos,
Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska