LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Jauniešus aicina uz tikšanos ar personības izaugsmes treneri

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs aicina jauniešus (12-30 g.v.) uz tikšanos ar biedrības „Piedzīvojumu Gars” (Rīga) personības izaugsmes treneri Ati Ķeņģi “MĒRĶI, EKSPEDĪCIJAS, PIEDZĪVOJUMI, LĪDERI” piektdien, 17.01.2014. plkst.18.00 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā, Tirgus 22. Kontakttālrunis: 26526353.

Uzziņai:

Atis Ķeņģis – piedzīvojumu meklētājs. Bezgala ziņkārīgs robežu pārvarētājs. Blogeris. Brīvprātīgais. Kognitīvo procesu un uzvedības eksperimentu fanāts. Patīk pārmaiņas. Aizrauj emocijas un tas ko ar tām var izdarīt. Dabas draugs – brauc ar riteni un mīl balansu (slackline).

9263087

Coach/treneris ar ilgstošu pieredzi darbā ar jauniešiem viens uz viens un grupās. Izdzīvojis vairākus Coaching, komunikācijas, komandas, personības attīstības, outdoor treniņus, internacionālā vidē.

Guvis pieredzi teātra mākslā RTU studentu teātrī ‘’Spēle’’, kā arī pats īslaicīgi vadījis teātra entuziastu pulciņu.

Apgūtas projektu realizēšanas prasmes pus gadu garā projektā ‘’from boRED to inspiRED’’, iegūstot teorētiskas un praktiskas zināšanas ideju novērtēšanās, iespēju apzināšanā, lietvedības ievadā, projektu redzamībā, video un foto izmantošanā (papildus šis apgūts nedēļu garā kursā Nīderlandē).

Darbojas ar grupām – klasēm, kursiem vadot tiem ekskursijas, saliedēšanās pasākumus un dažreiz daudz vairāk, kā pateikts. Senjoriem vadīti datora prasmju kursi.

Darbojas ‘’Latvijas kultūras vēstnieku’’ projektā ar mērķi stiprināt identitātes, kultūras apziņu, veicināt sadarbību un dialogu dažādās kopienās, vadīt pārmaiņas ar kopienas radītu kultūras projektu palīdzību.

 

coloring.cool