LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Jauniešu informācijas punkta „Esi informēts” atklāšana

Kādi cilvēki ieņem noteicošo lomu mūsdienu pasaulē? Vai tie, kuriem ir nauda, slava, reputācija vai sakari? Nē, par visu augstāk stāv informācija, ja Tev tā ir, tad Tu vari sasniegt arī visu pārējo.
Tev, jaunieti, ir paveicies, ka tieši šīs vasaras nogalē, vari saņemt sev nepieciešamo informāciju, kura mūsu tehnoloģiju laikmetā ir zelta vērta. Ja tevi interesē lietderīga brīvā laika pavadīšana, dažādas izglītošanās iespējas, prakse, darbs, jaunu iemaņu un zināšanu gūšana, tad Tu nāc 27.augustā 13.00 uz Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru, Tirgus ielā 22.
Tur notiks Jauniešu informācijas punkta „Esi informēts” atklāšana. Beidzot Tev, jaunietim, kā arī parējiem interesentiem, būs vieta, kur rast atbildes uz dažādākajiem jautājumiem. Tātad, kas Tevi sagaida šajā atklāšanā? Tu uzzināsi, kas ir jauniešu informācijas punkts, ko tas dara un darīs turpmāk, kā arī tiks parādīti visi nepieciešami portāli, kuros var rast informāciju. Turklāt, tas vēl nav viss. Atklāšanas pasākumā uzstāsies dažādu nozaru cilvēki, kuri pastāstīs par to, kur Tu vari darboties sākot ar jaunu mācību gadu. Pasākumā tu dzirdēsi „Jauniešu sarkanā krusta” pārstāvjus, dažus skolotājus no Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra, kuri stāstīs par Junior Achivement, AWARD, Debatēm un JK „Lietussargu”. Pasākuma laikā tu kļūsi gudrāks un zinošāks, kā arī iegūsi dažus kontaktus, kuri Tev var noderēt, piemēram, iespējas sazināties ar psihologu, karjeras speciālistu, sociālo pedagogu u.c.
Lai nebūtu tik garlaicīgi, atmosfēru izkliedēs BJC rokgrupa. Un tas viss ir pilnīgi par brīvu, tāpēc nāc 27.augustā 13.00 uz Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru, Tirgus iela 22 un kļūsti informācijas bagāts.
Tas viss ir iespējams īstenojot Izglītības un Zinātnes ministrija apstiprināto projektu „Jauniešu informācijas punkta „Esi informēts!” izveide Ludzas novadā”.

Info punkta „Esi informēts!” darbiniece
Renāte Juškāne