LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Jaunieši arī šogad tiks nodarbināti vasaras brīvlaikā

Young-people-2Ludzas novada dome ir apstiprinājusi skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kura paredz 2016.gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2015./2016. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Ludzas novada pašvaldība ir saņēmusi 144 skolēnu pieteikumus nodarbināšanai vasaras brīvlaikā. Izvērtējot visus pieteikumus un programmas pieejamo finansējumu, šovasar tiks nodarbināti 77 skolēni.

Skolēni tiks nodarbināti pašvaldības pagastu pārvaldēs, Ludzas novadpētniecības muzejā, Ludzas novada Tūrisma informācijas centrā, Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā, SIA “Ludzas apsaimniekotājs”, SIA “Ludzas medicīnas centrs”, SIA “Agroķīmija” un pie saimnieciskās darba veicējas E. Bondarenko.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2016.gada 1.jūnija līdz 26.augustam.

Informācija par konkursa rezultātiem ir pieejama Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa iela 16, Ludzā, 415.kab. vai pa tālruni 65707410 (Aina Poikāne).

coloring.cool