LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Jaunie sportisti gatavojas olimpiādei

Vērienīgākais šīs vasaras jauniešu sporta dzīves notikums ir Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Viss sāksies piektdien, 7. jūlijā, Cēsīs, kur notiks svētku gājiens un atklāšanas ceremonija. Sacensības norisināsies vairākās Vidzemes pilsētās. Kā informēja Ludzas novada Sporta skolas direktore Elēna Fjodorova, mūsu sportisti piedalīsies sacensībās vieglatlētikā, handbolā un svarcelšanā.

Handbolisti – 2000. – 2002. g. dzimušo meiteņu un zēnu komandas – spēlēs Valmierā. Vieglatlētikas disciplīnās startēs 18 mūsu sportisti. Viņiem sacensības notiks 8. un 9. jūlijā Ogrē. Svarcēlāji – 10 jaunie sportisti – 8. jūlijā pārbaudīs spēkus Smiltenē.

Lai veicas!

Sagatavoja Vanda Žulina

coloring.cool