LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Jaunie handbolisti uzvar Pēterburgā

S-Peterburg_zeni_handbolsTrešo reizi Sanktpēterburgā tiek rīkots Starptautiskais handbola festivāls “PETERSBURG-CUP 2016”. Ludzas Sporta skolas komandas tajā piedalījās pirmoreiz. 

Ar uzvaru no Krievijas atgriezās Gunāra Dalibo trenētā 2001. – 2002. g. dzimušo zēnu komanda. Šajā grupā piedalījās 7 komandas. Bija jāspēlē 6 spēles, un visās mūsējie uzvarēja. Zelta medaļas –pelnītas, jo turnīrā piedalījās spēcīgas komandas no Krievijas.

Meitenēm tik labi šoreiz neveicās: grupā, kur sacentās 15 komandas, mūsu handbolistes ieguva 10. Vietu. Tomēr treneres Kristīnes Klementjevas audzēknes ieguva labu pieredzi.S-Peterburg_meitenes_handbols

Ludzas novada Sporta skolas vadība pateicas Ludzas BUB, kas atbalstīja šo braucienu, kā arī sportistu vecākiem, kuri brauca līdzi un palīdzēja organizatoriskajos jautājumos.

Brauciens bija vērtīgs arī tāpēc, ka mūsu jaunieši redzēja skaistākās Krievijas ziemeļu galvaspilsētas vietas. Par to paldies šoferītim Ērikam Guitānam.

Latviju šai starptautiskajā turnīrā pārstāvēja tikai Ludzas komandas. Mūsu sporta skolai ir izveidojusies laba sadarbība ar Krievijas sportistiem. Ludzānieši droši vien ir pamanījuši, ka jau vairākas vasaras savas treniņnometnes pie mums rīko Maskavas un Sanktpēterburgas jaunie handbolisti, kas ļoti novērtē mazpilsētas dabas skaistumu un iespēju trenēties ērtos apstākļos.

Vanda Žulina

coloring.cool