LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Jaunie handbolisti gūst starptautisko pieredzi

DSC_4983Lieldienu priekšvakarā mūsu jaunie handbolisti veiksmīgi piedalījās starptautiskā rokasbumbas turnīrā, kas notika Lietuvā, Ludzas sadraudzības pilsētā Moletai. Sacensībās bija uzaicinātas piedalīties komandas no Igaunijas, Krievijas, Latvijas un Lietuvas.

Uz Lietuvu aizbrauca Gunāra Dalibo trenētie 2001. gadā dzimušie zēni un 2003. gadā dzimušo zēnu komanda, ko trenē Andrejs Narnickis. Abas komandas katra savā vecuma grupā izcīnīja otro vietu, kas ir labs sasniegums. Vecākā komanda piekāpās spēcīgajiem handbolistiem no Sanktpēterburgas, kaut arī pirmajā spēlē viņiem izdevās uzvarēt šo komandu.

Kā labākos spēlētājus šajā turnīrā treneri nosauc Raivi Novikovu un Endiju Kušneru.

DSC_4983Patīkami, ka vairāki vecāki bija aizbraukuši uz turnīru Lietuvā, lai atbalstītu savējos.

12. aprīlī  zēnu komanda (2002. gadā dzim.) dosies uz Kosmonautikas dienai veltīto starptautisko turnīru Sanktpēterburgā, kur satiksies 5 valstu komandas. Sanktpēterburgas komandas var jau uzskatīt par labiem sadarbības partneriem, jo draudzība nostiprinājusies vairākās sacensībās. Janvāra sākumā viņi piedalījās mūsu sporta skolas rīkotajās sacensībās Ludzā un izteica vēlmi vasarā pie mums rīkot treniņnometni.

Vanda Žulina

coloring.cool