LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Jānis Jarāns izrādē “Mana kaķa dienasgrāmata”

Tautā bieži ir dzirdēts teiciens – nevis kaķis dzīvo pie mums, bet gan mēs dzīvojam pie kaķa. Ja kāds vēl par to šaubās, tad komēdijā „Mana kaķa dienasgrāmata” par to neatstās ne mazākās šaubas. Izrādē rotaļīgā un asprātīgā veidā tiks apspēlēta saimnieku dzīve, tikai no kaķa redzējuma. Dažādas dzīves situācijas, kas pirmajā mirklī līdzinās rutīnai, iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti, ja uz to visu paskatās ar „īstenā mājas saimnieka acīm”.  Pikanti, smieklīgi, reizēm pat ar nelielu rupjības un cinisma devu tiks parādīts viss, ko jūsu neatkarīgais mīlulis domā par jums.

Aktieris Jānis Jarāns saka: – Pārsmiesieties uzzinot, ko patiesībā tavs četrkājainais mīlulis domā par tevi.

Izrāde Ludzas Tautas namā notiks 31. martā plkst. 18:00.

Biļetes 5 EUR vērtībā var iegādāties tautas nama kasē trešdien no plkst. 17:00 līdz 18:00. Pensionāriem, uzrādot apliecību, uz diviem viena biļete 5 EUR vērtībā.

 

Valentīna Razumovska, Ludzas TN direktore

coloring.cool