LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Izstādē Ražots Baltijā 2012 – inovatīvas idejas un jauninājumi

Šogad izstādē Ražots Baltijā 2012 tiks pārstāvēts īpaši plašs un daudzpusīgs nozaru klāsts. Izstādē piedalīsies dalībnieki, kas pārstāvēs gan jau par tradīcijām kļuvušās nozares – pārtikas, vieglās rūpniecības un citas nozares, bet tāpat šogad izstādē īpaši būs padomāts arī par inovatīvām idejām dizainā un citur, kas reprezentēs visas trīs Baltijas valstis.
Viens no inovatīvākajiem izstādes Ražots Baltijā 2012 dalībniekiem būs Kupols.lv komanda, kas ir profesionālu arhitektu, dizaineru un būvinženieru komanda un kas izstādes dalībniekiem piedāvās iespēju dzīvē aplūkot kupolformas lapenes.
Tāpat izstāde priecēs arī dzīvnieku mīļotājus, jo ikvienam būs iespēja iepazīties ar alpakām, uzzināt daudz vairāk informācijas par tām un iespējams pat sadraudzēties. Alpacas of Latvia ir Baltijas valstīs pirmais un arī pagaidām vienīgais alpaku ganāmpulks. Uzņēmuma mērķis ir augstvērtīgu alpaku vilnas produktu un izstrādājumu izgatavošana. Alpaku vilnas izstrādājumi no seno Inku laikiem ir augstu vērtēti to izcilo kvalitātes īpašību dēļ, pie tam visā pasaulē aizvien augošais pieprasījums pēc alpaku vilnas dzijas un izstrādājumiem pārsniedz pieprasījumu.
Kā viens no Lietuvas pārstāvjiem izstādē Ražots Baltijā 2012 piedalīsies Klaipedos pienas, kas jau vairāk kā 60 gadus ražo saldējumu Dione, kas ir 100 procentīgi dabīgs saldējums.
Izstādē Ražots Baltijā 2012 ir pasākums visai ģimenei, kur ikviens apmeklētājs atradīs sev interesantas lietas un plašais nozaru klāsts ļaus iepazīt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ražotājus. Īpašs iepriecinājums gaidāms arī pašiem mazākajiem – izstādes laikā bērniem būs iespējams baudīt bezmaksas izklaides Annels atrakciju laukumā, kā arī īpašo bērnu stūrīti.

Izstāžu kompānijas SIA Kelle Expo rīkotā daudznozaru izstāde Ražots Baltijā 2012 šogad notiks 19.-22. aprīlī Rīgā, Skonto Hallē, E. Melngaiļa ielā 1a. Izstāde savus apmeklētājus gaidīs 19.-21. aprīlī no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā, savukārt 22. aprīlī no desmitiem rītā līdz sešiem vakarā.
Ieejas maksa pieaugušajiem 2,50 Ls, pensionāriem un skolēniem (uzrādot dokumentus) 1,50 Ls, bērniem un skolēniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas!
Biļetes uz izstādi jau var iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs!

Papildus informāciju par izstādi var atrast www.madeinbaltics.lv, http://www.draugiem.lv/razotsbaltija/ un https://twitter.com/#!/Razots_Latvija