LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Izstāde “Mazie burvju solīši”

Ludzas pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Namiņš” no 2012.gada 4.janvāra līdz 20.janvārim rīko izstādi “Mazie burvju solīši”. Tās mērķis ir iepazīstināt Ludzas pilsētas pirmskolas izglītības iestādes ar Mūžizglītības programmas Comenius projekta “Mini magic steps” materiāliem, kas savākti tā darbības laikā. Projekts tiek realizēts par ES piešķirtajiem līdzekļiem. Projekts nav noslēdzies, tāpēc materiālu klāsts vēl tiks papildināts. No 4. līdz 11.janvārim izstāde “Mazie burvju solīši” notiks Ludzas SPII “Rūķītis”, bet no 16. līdz 20.janvārim – Ludzas pilsētas 4.PII “Pasaciņa”. Izstādē varēs aplūkot materiālus no Anglijas, Zviedrijas, Lietuvas, Turcijas un Zviedrijas. Tajā būs redzami gan bērnu darbi, gan suvenīri un informācija par dalībvalstīm, izglītības iestādēm. Par Ludzas pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” līdzdalību projektā varēs apskatīt albumu, kurā tverti tā norises svarīgākie mirkļi.
Visi interesenti tiek laipni aicināti aplūkot mūsu izstādi.

Olita Spole,
Ludzas pilsētas 3.PII “Namiņš”
vadītājas vietniece izglītības jomā