LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Cloudy
12°C
 
A A A

Izsludināts projektu konkurss pasākumam “Tūrisma aktivitāšu veicināšana”

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākumam “Tūrisma aktivitāšu veicināšana“.

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2013.gada 28.janvāra līdz 2013.gada 28.februārim ar kopējo publisko finansējumu 3 612 214 latu apmērā, no kuriem 200 000 lati paredzēti projektiem, kas saistīti ar lauku tūrisma pakalpojumu mārketinga aktivitātēm, savukārt 3 412 214 lati – pārējām aktivitātēm.

Pasākumā atbalsta šādas aktivitātes:

  • esošo tūristu mītņu rekonstrukcija vai vienkāršotā rekonstrukcija un aprīkošana;
  • esošo tūristu mītņu ēdināšanas bloku būvniecība vai rekonstrukcija, vai vienkāršota rekonstrukcija un aprīkošana;
  • esošo kempingu un jaunatnes tūrisma mītņu koplietošanas virtuvju, ēdamtelpu, tualešu un dušas telpu būvniecība, rekonstrukcija, vienkāršota rekonstrukcija un aprīkošana;
  • tūrisma pakalpojumu dažādošana;
  • investīcijas vides aizsardzības un energoefektivitātes palielināšanai tūristu mītnē;
  • ar lauku tūrismu saistītu tūrisma pakalpojumu mārketinga aktivitāšu īstenošana.

Pasākuma “Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros ir izsludināta pieteikšanās uz Kredītu fonda līdzekļu aizdevumiem ar kopējo publisko finansējumu 484 389 lati. Pieteikšanās uz Kredītu fonda aizdevumiem notiks no 2013.gada 28.janvāra līdz 2013.gada 1.jūnijam vai līdz brīdim, kad tiks rezervēts viss pieejamais Kredītu fonda finansējums.

Plašākai informācijai par projekta iespējām, aicinām interesentus apmeklēt Ludzas konsultāciju biroju Raiņa ielā 16a, Ludzā vai zvanot pa tālr.: 65723421

 

Informāciju sagatavoja SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas konsultāciju birojs

coloring.cool