Izglītība
Izsludināts projektu konkurss bērnu un jauniešu vasaras nometnēm 2021. gada vasarā

Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar VISC aicina līdz 12. jūlijam iesniegt bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu pieteikumus. Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, vai valsts vai pašvaldības iestāde. Saskaņā ar

nometnes ir jāīsteno skolēnu 2021. gada vasaras brīvlaikā.

Izsludinātā projektu konkursa mērķgrupa ir bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem (ieskaitot), kuri primāri atbilst šādiem kritērijiem: sociālā riska grupas bērni un jaunieši (maznodrošinātie, no daudzbērnu ģimenēm, ar mācīšanās, uzvedības, psihoemocionālajiem traucējumiem, ārpusģimenes aprūpē esošie bērni u. c.), bērni un jaunieši ar speciālām vajadzībām (var nepiemērot noteikto maksimālo vecuma ierobežojumu), bērni un jaunieši, kuri ir tikuši ierobežoti savu spēju un talantu izkopšanā, individuālo kompetenču pilnveidē un kolektīvajā darbībā valstī noteikto epidemioloģisko ierobežojumu dēļ. Minimālais dalībnieku skaits vienā nometnē ir 15.

Maksimālais atbalsta apjoms ir 19 eiro dienā par viena bērna dalību piecu dienu nometnē. Viens nometņu organizētājs var īstenot vairākas nometnes. Bērnu dalība nometnē jānodrošina bez likumisko pārstāvju līdzfinansējuma.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija, kuras sastāvā ietilpst Ludzas novada BJC direktiore, Ludzas novada metodiķe, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietniece.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 12. jūlija plkst. 17.00:

• papīra formātā  parakstīti, jāiesniedz Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā, Tirgus ielā 22, vai
  • elektroniskā formātā, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, jāiesūta elektroniski e-pastā: bjc@ludza.lv.