LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

Izsludināts Ludzas novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu, radošo darbnīcu projektu konkurss

timthumb.phpLudzas novada izglītības iestādes, pašvaldības institūcijas, sabiedriskās organizācijas tiek aicinātas piedalīties Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes rīkotajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu, radošo darbnīcu projektu konkursā, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu bērnu un jauniešu nometņu, radošo darbnīcu organizēšanai.

Lai saņemtu finansiālu atbalstu, jāiesniedz Projekta pieteikums. Projekta dalībnieki var būt bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas ir Ludzas novada izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi. Kopējais projektu konkursa finansējums – LVL 3000.

Projekta konkursa nolikums pieejams ŠEIT un sadaļā „Izglītība”.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē Raiņa ielā 16, Ludzā, LV-5701, līdz 2013.gada 10.maijam. Iesniegtos Projektu pieteikumus komisija izskata laika periodā no 2013.gada 11.maija līdz 15.maijam. Trīs dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja ar rīkojumu piešķir finansējumu projekta īstenošanai, vadoties pēc komisijas ieteikuma. Iesniedzējam tiks nosūtīts rīkojums.

Konkursa Nolikumu un skaidrojumus par to izpildi var saņemt Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Raiņa ielā 16, Ludzā, LV-5701, 214.kabinetā vai arī elektroniski, iepriekš piesakoties pa tālruni 65707138.

coloring.cool