LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Snow
-19°C
 
A A A

Izsludināts konkurss “Sakoptākā sēta Ludzas novadā – 2013”

Mihalovskis_L2 (2)Šogad Ludzas novada pašvaldība turpina tradīciju un organizē konkursu „Sakoptākā sēta Ludzas novadā – 2013″, uz kuru aicinām pieteikties gan pagastu iedzīvotājus, gan pilsētas iedzīvotājus.

Šā gada nominācijas:

a) Skaistākā puķu dobe – aicinām pietiekties krāšņo un interesanto dobju īpašniekus;

b) Savdabīgais dārzs (iespēju dārzs) – aicinām pietiekties savdabīgu, interesantu dārzu īpašniekus, kuriem dārza „aug” ne tikai ziedi;

c) Lauku sēta – ģimenes dzīves vieta – aicinām pietiekties tos īpašniekus, kuriem ārtelpa ir paredzēta visai ģimenei;

d) Oriģinālākais vides veidojums – aicinām pietiekties tos īpašniekus, kuriem pati daba palīdz eksterjera ierīkošanā;

e) Daudzdzīvokļu namu „gaisu dārzi” – aicinām pieteikties skaistu un ziedošo balkonu īpašniekus.

Pietiekties dalībai konkursā var no 1. līdz 26.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu (konkursa nolikuma 1. pielikumu), kas pieejama pagastu pārvaldēs un administrācijas ēkā. Pretendenti var pietiekties paši, kā arī tos var pieteikt jebkura cita persona, saskaņojot to ar īpašnieku. Konkursa komisija apmeklēs visus pietiektos pretendentus no 22. līdz 26. jūlijam, pirms tam informējot par to īpašniekus.

Konkursa “Sakoptākā sēta Ludzas novadā – 2013” NOLIKUMS

coloring.cool