LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Mostly cloudy
11°C
 
A A A

Izsludināts konkurss „Novada izcilnieks 2013”

Ludzas novada pašvaldība izsludināja konkursu „Novada izcilnieks 2013”. Konkursā aicināti piedalīties visi Ludzas novada izglītības iestāžu skolēni. Pretendentu atlase notiks šādās nominācijās: izglītībā, mūzikā, kultūras un mākslas jomā, sportā, sabiedriskajās aktivitātes. Ir iespēja noteikt izcilnieku arī apvienojot nominācijas.
Piesakoties Novada izcilniekam 2012, laika posmā no 15.04.2013. līdz 15.05.2013. jāiesniedz rekomendācijas vēstule (kuru sagatavo un iesniedz klases audzinātājs, skolas direktors, pulciņa skolotājs vai cita persona) un diplomu, atzinības rakstu, liecību kopijas. Konkursa uzvarētājus noteiks speciāli izveidotā komisija. Izcilnieku apbalvošana notiks Ludzas novada pašvaldībā pieņemšanā pie domes priekšsēdētājas 2013. gada maijā.
Konkursa nolikums pieejams Ludzas novada pašvaldības mājas lapas www.ludza.lv sadaļā „Nolikumi”.

coloring.cool