LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Partly sunny
6°C
 
A A A

Izsludina konkursu “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2016”

Uznemeju_balvaLudzas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2016” ar mērķi apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kas aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Ludzas novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Ludzas novadā.

Konkursa gaitā uzņēmēji var tikt izvirzīti apbalvošanai nominācijās: LIELĀKAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS; LIELĀKAIS DARBA DĒVĒJS; GADA BIOLOĢISKAIS RAŽOTĀJS; GADA MĀJRAŽOTĀJS; GADA TŪRISMA UZŅĒMUMS; GADA SOCIĀLAIS PARTNERIS; GADA LAUKSAIMNIEKS GRAUDKOPĪBĀ/LOPKOPĪBĀ; GADA JAUNAIS KOMERSANTS; JAUNIEŠIEM DRAUDZĪGS UZŅĒMUMS; GADA TIRGOTĀJS PILSĒTĀ/PAGASTĀ; NOVADA EKSPORTĒTĀJS; NOVADA INVESTORS. Konkursa žūrijai ir tiesības izveidot citas nominācijas un piešķirt kādu no speciālbalvām – Ludzas un/vai novada TĒLA POPULARIZĒTĀJS.

Pretendentus dalībai konkursā var izvirzīt no to uzņēmumu un individuālā darba veicēju vidus, kuri savu saimniecisko darbību organizējuši Ludzas novada teritorijā. Pretendenti izvirzāmi līdz šā gada 1. decembrim, iesniedzot aizpildītas pieteikuma anketas Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā, LV-5701 personīgi, pa pastu vai elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]

KONKURSA NOLIKUMS UN APTAUJAS ANKETA

coloring.cool