LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Izrāde tieši tev, mazo draudziņ!

Visus, kas mīl asprātīgus jokus, krāsainus tērpus un atraktīvus notikumus, 5. oktobrī plkst. 15:00 gaidīsim Ludzas Tautas nama lielajā zālē. Ar izrādi “Nezinītis Iko” pie mums ciemosies Liepājas leļļu teātris. Nāciet, brauciet un Jūs paši redzēsiet , kā Nezinītim Iko, kurš ieceļojis no citas Galaktikas, veicas ar mācīšanos pie mums, mūsu zemē. Izrādi spilgti papildinās kolorīta skolotāja, kas savā mācību stundā iesaista ne vienNezinīti, bet arī mazos skatītājus. Humora pilns ir Gaiļa tēls, kurš visu laiku grib padižoties ar saviem varoņdarbiem un košu izskatu. Un galvenais – tas nebūs gluži parasts gailis, bet gan gailis no Ābeces vāka!
Ļoti ceru, ka visi – gan skolotāji, gan vecāki – parūpēsies par to, lai izrāde būtu pieejama katram bērniņam. Māksliniekiem ziedosim tikai pa 1Ls.

Cerībā uz tikšanos,
Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska