LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Izrāde “Kāpēc mums jāprecas?” Ludzā

Kapec japrecas afisa net_1380915790477Vai jums kaut reizi dzīvē ir vajadzējis atbildēt uz šādu – vienkāršu, bet reizē sarežģītu jautājumu? Uzzināt atbildi var ar tautā pazīstamu un mīlētu aktieru Akvelīnas Līvmanes un Jura Kalniņa starpniecību.

Slaveni latviešu aktieri piedāvā izrādi “Kāpēc mums jāprecas?”, kurā mēģina noskaidrot vīrieša un sievietes attiecību nianses gandrīz nopietnā komēdijā. Izrāde ir par patiesi svarīgo – par mīlestību, uzticību, cieņu.

Viņš ir neciešams un paštaisns mūdzis, viņa – šarmanta sieviete, kura nav zaudējusi spēju mīlēt. Abi ir atraitņi, gadiem bijuši draugi un kolēģi, un beidzot tas ir noticis – viņš viņu bildina!

Ir viens „bet” – viņam ir tikai astoņpadsmit stundas, lai panāktu viņas piekrišanu. Ko darīt? Piedāvāt darījumu…? Ievilināt gultā…? Cik lielai ir jābūt drosmei, lai bildinātu senu draudzeni? Vai ir iespējams sākt visu no jauna?

Izrāde “Kāpēc mums jāprecas?” ir divcēlienu stāsts par drosmi uzdrīkstēties. Lomās arī Jānis Mūrnieks un Edvards Reinis.

Izrāde notiks Ludzas Tautas namā 16.martā plkst. 13.00. Ieeja uz teātri: 3 un 4 EURO.

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA

coloring.cool