LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 03. decembris
Raita, Jogita, Evija
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Izpilddirektoru asociācijas valdē – Sergejs Jakovļevs

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) gada sapulcē, kas notika 8. decembrī Bauskas novada Īslīces kultūras namā, izpilddirektori pielika punktu ne tikai šim darbīgajam gadam, bet veselai četrgadei, kas noslēdzās ar asociācijas Valdes un priekšsēdētāja vēlēšanām.

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas priekšsēdētājs Guntis Kalniņš savā pārskata ziņojumā atskaitījās par Valdes darbu šogad un iepriekšējos trīs gados, kā arī apkopoja pašvaldību izpilddirektoru izteiktos priekšlikumus LPIA darbības uzlabošanai.

Izpilddirektori regulāri tiekas ik mēnesi. Šogad asociācijas sanāksmes notikušas Rīgā, Engurē, Madonā, Jelgavā, Pāvilostā, Preiļos, Apē, Dagdā, Rucavā un Bauskas novadā. Tikšanās vietas iezīmētas arī 2018. gadā

Allaž vērtīgi ir asociācijas rīkotie izbraukumi pie kolēģiem citās zemēs. Tā šogad LPIA Valde smēlās pieredzi Moldovā un Rumānijā, bet pavisam svaigā atmiņā tās dalībniekiem ir novembra brauciens uz Igauniju, no kurienes pārvesti jauni atklājumi un jaunas idejas.

Pēc LPIA vadītāja pārskata ziņojuma sapulces dalībnieki ķērās pie tās dienas svarīgākā darba – balsošanas, lai ievēlētu Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas Valdi un priekšsēdētāju. Pats G. Kalniņš vasarā kļuvis par Vecumnieku novada pašvaldības vadītāju, tāpēc asociācijas gada sapulcē viņš vadības grožus nodeva jaunajai LPIA Valdei, kurā tika ievēlēti pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona, no Rīgas un no lielajām pilsētām.

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas jaunās Valdes sastāvs: (no kreisās) Guntars Gogulis (Jēkabpils pilsēta), Sergejs Jakovļevs (Ludzas novads), Ivo Virsis (Rūjienas novads), Andris Razma (Priekules novads), Agris Vilks (Dobeles novads), Agris Bukovskis (Mālpils novads) un Dmitrijs Pavlovs (Rīga).

Par LPIA Valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts līdzšinējais LPIA priekšsēdētāja vietnieks Rūjienas novada pašvaldības izpilddirektors Ivo Virsis.

Informē Gunta Klismeta,

LPS žurnāla “Logs” redaktore

coloring.cool