LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Izmaiņas vilciena Zilupe-Rīga sarakstā naktī uz 31. martu

indexAkciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka, pārejot uz „vasaras laiku”, visā Latvijas teritorijā naktī no sestdienas uz svētdienu, 31.martā plkst.3:00, pulksteņu rādītāji tiks pārbīdīti vienu stundu uz priekšu, līdz ar to nakts vilciena Zilupe-Rīga sarakstā noteiktas atiešanas laika izmaiņas.

Dīzeļvilciens Zilupe (plkst.3:34) – Rīga (8:28) Nr.615 no Zilupes stacijas aties vienu stundu agrāk – plkst.2:34. No Briģiem vilciens izbrauks attiecīgi plkst.2:41, no Nerzas – plkst.2:49, no Istalsnas – plkst.2:59, bet pēc pulksteņu rādītāju pagriešanas iekļausies sarakstā noteiktajā laikā – no Ludzas aties plkst.4:09 un arī tālāk līdz Rīgai kursēs atbilstoši sarakstam.

Pasažieru pārvadājumu

organizācijas daļas vadītājs                                                         

A. Mošenkovs

coloring.cool