LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Izdota grāmata par gleznotāju Vitāliju Kalvānu

14. decembrī plkst. 15.00 Rēzeknes pilsētas Mākslas namā notiks grāmatas ,,Vitālijs Kalvāns’’ (autore Irēna Vilčuka) atvēršanas svētki.

Tā ir grāmata par Latvijai nozīmīgu radošo personību mākslas pasaulē, Latgales glezniecības virzītājspēku Vitāliju Kalvānu – latviskās ainavas pārstāvi un V.Purvīša sekotāju, aktīvu mākslas izstāžu organizētāju. Vitālijs Kalvāns ir viena no spilgtākajām personībām pagājušā gadsimta 20.-30.gadsimta kultūras dzīvē, kura ieguldījums līdz šim nebija tā īsti novērtēts. Liels ir viņa devums tieši dzimtajam reģionam – Latgalei.

Pasākumu rīko Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Biedrība „Latgalieši’’ un Rēzeknes mākslinieku kopa. Grāmatas izdošanu atbalstīja: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Ludzas novada pašvaldība, Rēzeknes pilsētas dome, LATGALES KULTŪRAS PROGRAMMA.

coloring.cool