LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Izaugsmes dienas Rēzijas Kalniņas un Ulda Marhileviča vadībā

Skolnieku rudens brīvdienas Latvijas radošajiem bērniem un jauniešiem tiks piedāvāts vēl nebijis projekts Latvijas vēsturē – “Izaugsmes dienas”

Šogad projekts notiek pirmo gadu un pirmajā norises gadā uz izaugsmes dienām tiek aicināti radošie bērni un jaunieši, kas dzied, vai nodarbojas ar teātra mākslu, atklājot pirmās radošās izaugsmes dienas, tās veicinās bērnu un jauniešu māksliniecisko spēju attīstību, dodot iespēju jaunatnei no visas Latvijas gūt jaunas zināšanas kā arī praktiskus padomus no profesionāliem un atzītiem vokālajiem pedagogiem, režisoriem, producentiem, mūziķiem, aktieriem, komponistiem un citiem izklaides industrijas profesionāļiem.

Izaugsmes diena jaunajiem aktieriem: bērniem un jauniešiem, kam patīk teātris un kino notiks 24. oktobrī – izcilās aktrieses Rēzijas Kalniņas vadībā, savukārt jaunie mūziķi un vokālisti Ulda Marhileviča vadībā pavadīs 25. oktobri.
Projekts norisināsies mūsdienīgā kūrvietā un konferenču centrā, kas atrodas tikai pāris simtu metru no Rīgas jūras līča zeltainās pludmales – Hotel Jūrmala SPA, tā ir viesnīca, kurai rūp Latvijas bērnu un jauniešu izaugsme.

“Nāc, piedalies, iegūsti un izbaudi, nenokavē savas izaugsmes iespēju, aicinām projektā piedalīties visus radošos, atraktīvos un talantīgos bērnus un jauniešus no visas Latvijas, pieredzei un sasniegumiem nav nozīmes”, stāsta projekta radošā komanda.
Lai piedalītos pirmajās “Izaugsmes dienās” jāaizpilda pieteikuma anketa, ko līdz ar plašāku informāciju var atrast – www.izaugsmesdienas.lv