LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Istalsnas iedzīvotāji izstāda savus rokdarbus

P6200701No 8. līdz 15. jūnijam Istalsnas bibliotēkā bija apskatāma rokdarbu izstāde. Izstādei savus darbus iesniedza pieci Istalsnas ciemata iedzīvotāji: Valentīna Voigenica, Arnita Policāne, Oļegs Daliba, Maksims Kulakovs un Jūlija Kondalova. Bet no 16. līdz 22. jūnijam bija apskatāmas Alises Alitkinas no papīra darinātās atklātnes un papīra rotājumi.

Apmeklētāji varēja apskatīt  no koka darinātus dažādus sadzīves priekšmetus, koka mājiņu, divas no koka darinātas automašīnas, tamborētas rotaļļietas, sedziņas, atklātnes, papīra rotājumus un no pērlītēm izšūtu ikonu.P6130668

Valentīna rokdarbu izstādēs ar saviem darbiem piedalās trešo gadu pēc kārtas. Valentīnai patīk  adīt, tamborēt, šūt, no pērlītēm veidot rotaslietas u.c. Viņas darinātās (tamborētās) rotaļlietas liek pasmaidīt lieliem un maziem, jo katru bibliotēkas apmeklētāju tās sagaidīja ar smaidu.

Ļoti skaita bija Arnitas darinātā no pērlītēm izšūtā ikona. Tā uzrunāja  ikvienu ar savu  svinīgumu.

P6060662Priecē, ka rokdarbu iesniedzēju vidū bija 4 skolēni (Oļegs, Maksims, Jūlija un Alise). Oļegs un Maksims savus darbus bija darinājuši no koka. Oļegs bija darinājis dažādus sadzīves priekšmetus, bet Maksims „uzcēlis” skaistu koka mājiņu un izgatavojis no koka divas automašīnas. Viena no tām bija ekskluzīva retro automašīna, ar kuru tā vien gribējās pabraukt. Alise ar saviem darbiņiem bibliotēkā ienesa raibu vasaru. Papīra mārītes un krāsainie taureņi bija visapkārt. Radās iespaids, ka īstā vasara ir šeit, nevis aiz loga. Pati jaunākā rokdarbniece Jūlija bija iztamborējusi sedziņas no dažādiem krāsainiem diegiem un no papīra izveidojusi lādīti ar diegu pušķi. Lādīte laikam bija domāta priekš sapnīšiem, jo priekšā lādītei bija piekarināts papīra rullītis, uz kura varētu uzrakstīt savu vēlēšanos.

Katrs darbs bija oriģināls un skaists,  piepildīts ar pacietību  un izdomu.

Paldies visiem!

Iveta Čodare, Istalsnas bibliotēkas vadītāja

coloring.cool